O nás

Začnu citátem: Všechno krásné jednou končí, proto aby další krásné začalo!

Předem se omlouvám za hrozný chaos ve sledu událostí a gramatiku, ale ještě dnes jsem plný dojmu z celé akce, kde se sešlo od 11ti do 15ti hráčů a pro mne skvělých kamarádů, kteří mi pomohli zažít krásný víkend, plný zábavy a překvapení!
Celou akci jsme před dvěma měsíci jen tak plácli do éteru na skype, kde se /ostatně dost často/ sešlo mraky „Uprchlíků“. Všem se to zdál dobrej nápad a tak se začlo realizovat, ale to jsem psal ve článku již dříve, takže tyhle věci přeskočím a začneme cestou:
Jelikož se jelo na Moravu, kde se celá akce konala a z Phy nás bylo více, musel jsem vyzvednout kluky a se svým orientačním nesmyslem musel mít doprovod do místa konání. To ovšem nebyl problém, protože Stenley je rodák z Moravy a pracuje v Praze, takže on byl klíčovým bodem pro nalezení místa! Sešli jsme se hned, naložili hned a vyrazili! Stíhací cesta rychlostí MACH 2 byla celkem v poho, dokud jsme nesjeli z dalnice a rychlost nepolevovala! Prostě Sten byl hotovej pampilot a pod kilo nešel ani na semaforech! Myslím, že několik šedivých vlasů při cestě přibylo. Nicméně jemně vystreslý jsme dorazili.
Vstoupíme do knajpy/hokny s obrovským sálem a připravenými stoly, na kterých už pár strojů blikalo, kolem běhalo mraky človíčků, které jsem v životě neviděl a hned to začalo. „Hele to bude ten a ten a ty budeš „Bulldog“??? pojď na panáka“ /dodano po komentáři „byla to slivka“/Neubránil jsem se vřelému přijetí na Moravě místními horaly, v tom by nebyl až takovej problém, kdybych se nevítal s deseti lidmi postupně s každým zvlášť. No, začalo to drsně, po jejich! pak už jen vynosit naše přesýpací hodiny s kalkulačkama a zapojit! Pak na řadu přišlo překvapení od PepeLopeze, který z batohu vytáhl tričko každému hráči z klanu! Všichni dostali tričko s názvem teamu a svým jménem, což jako překvapení, každému vyrazilo dech a spadla brada!

Začátek
Firma *** nám pomohla vše zprovoznit a zapojit. Nechci se vytahovat, ale založil jsem první server a ejhle už se připojovali další a další! Hra začala! Call of Duty UO burácelo ušima skoro všech přítomných, všemu asistoval hřmotný řev některých hráčů a dost časté výkřiky o fragách tomu a tomu s hurónským smíchem a pošklebky. Pomalu se i zapomínalo dotáčet pívo a nalévat panáky na oslavu donešené vlajky! Takže kolem sebe sem měl třináct hráčů zakouslých do moňáků a odhodlaných strávit jeden z nejhezčích víkendů u této hry! Pivo, které nám s častými úsměvy nosil Fedorek, který i zařídil aby vůbec bylo co pít, mělo 12 voltů a fakt chutnalo skvěle a nebylo jen jedno, pokud si pamatuji křížky dostali dva sudy, takže Feďas byl ten, který hasil naši žízeň. Hrálo se, řvalo se, pilo se opravdu celou noc, jen já unavený z cesty jsem k brzkému ránu odpadl od stolu a ustlal si blízko něj na podlaze ve spacáku! Věřte mi, že spát bylo velmi těžké, protože hurónský řev Huldy mi roloval spacák! Avšak než jsem usnul, dali jsme s Pepanem do udírny všechny klobásy a zatopili, koneckonců přeuzené klobásy se dají jíst pokaždé, studené, teplé, po opici, před opicí, takže dobrej nápad. Když jsem spal podstatná část klobás zmizela, takže to taky klaplo.

Renegades
SOBOTA: Probuzení bylo hrozné, řev hráčů neutichl a mě po té uvítací slivce a několika málo pětipivech, děsně bolela škeble. Ale to bychom nebyli zrádci, aby nás i toto překvapilo! Geniální MarkKros, za tiché asistence KillerKennyho mi nabídl pomoc, podal mi brufen, prostě jsem se sjel po růžové a do půl hodinky mi bylo fajn a já opět zasedl ke kompu! Během dne už ale odpadávali někteří hráči, ba dokonce chodící nukleární omyl, dvoumetrový Karzby, šel spát! Odpoledne se catteringová firma z Pražského hradu LPC/Lobkowiczský palác/, která měla na starosti občerstvení a přípravu jídla se servírováním odebrala ke grillu a počala připravovat večeři! Večeře byla monstrózní a velkolepá! Biftečky, roštěná, tuňáček a delikatesní sumec od Karzbyho! Ani se to nesnědlo.

cattering
Po jídle jsme se opět všichni sešli u compů ve hře, tentokrát však již znalý terénu a lidí kolem sebe! Postřehl jsem jak při fragu některého hráče jinym hráčem se zpoza monitorů zvedli ruce s panákem a řvalo se jméno mrtvého, který v zápětí zvedl své ruce se svým panákem. Občas kolem mne prošel někdo pro pívo a neopomenul vzít každému žíznívému jeho půllitr /zde připomínka: Hulda měl tuplák/ Nejvíce zvedlá ruka s panákem byla u Esllosy, ten si hru a atmosféru opravdu užíval!

unavenyhulda
Pozdě večer, či brzy ráno nám Fedorek k lepšímu usínání pustil na hlas nějakej ten večerníček pro dospělé /kdyby to péčko neslyšela celá vesnice, nestyděl bych se, ale s těma decibelama :-d/Opět se kompy vypínali až někdy k ránu, při svítání! Tentokrát nastalo čtyřhodinové ticho a klid na spánek všech!

rano
NEĎELE: Ráno jsem byl probuzen první! Začal jsem dělat posměšky na dekou přikrytého Vrzka, protože měl pod hlavou asi metr vysokej štos polštářů, což jej probudilo a mne rozesmálo! Přitom se probouzeli i ostatní, fakt děsivé pohledy! Karzbyho manželka donesla čerstvě upečené bábovky, udělala se ranní káva a posnídalo se. Pak opět přišla na řadu hra, tentokrát ale nešlo o Cod UO, ale nejvíce zájmu se těšila hra Sniper Elite, kterou mezi všemi šířil MarkKros a jeho šedá eminence KillerKenny, pomáhali oba všem s instalací a radami, kdy pak při velkém zájmu nám Dr.Romca ukázal jak se dá ta hra krásně a ladně hrát! Ti co je nezajímal Sniper, si mezi sebou měnili informace ze svejch kompů a bavili se! nastala chvíle poslední společné hry před odjezdem! Při hře ani nikoho nenapadlo, že se blíží odjezd a tak se opět hrálo s plným nasazením a maximálně naladěnými hlasivkami! Pak nastala ta chvíle, kdy bylo potřeba vše zabalit! Smutné ticho, protáhlé ksichty, ale srdcaté pohledy očí s poděkováním za super víkend na sítnici protínaly sál!

konecna
Nastala fáze loučení, já byl dojatý, né z toho že jsem propařil další víkend a tentokrát bez keců mojí polovičky /velmi drahé polovičky/, ale z toho co se při odjezdu stalo! Každý do tohoto víkendu něco vložil, někdo realizaci a příslušenství, někdo jídlo, někdo pívo, prostě ten dal to a ten ono, každý se něčím podílel na tom aby to byl super víkend pro každého, každý do toho vložil poměrně nějaké finance, každého to něco stálo a nakonec????… nakonec padla slova: „já nic nechci, já to dělal pro přátele“ fakt mne tento postoj dojmul, byl jsem nadšený, že patřím do klanu, kde jsou opravdu borci v životě! Kde jsou kluci co pro přatéle obětují nejen víkend, ale i srdce, toho si vážím nejvíce na te sqadře „RENEG@DU“
Tímto bych jim chtěl poděkovat za krásné zážitky, děkuji Vrzkovi, že se nám podařilo založit klan děkuji Stenovi, že nás tam dovezl, děkuji Karzbymu, že byl Ochráncem pohody, děkuji Fedorkovi, že nás nenechal umřít žízní, děkuji Huldovi, že se staral o zábavu, děkuji MarkKrosovi, že poradí v nesnázích děkuji KillerKennymu, za jeho klidný a vyrovnaný přístup, děkuji Dr.Romcovi, že se podělí o vše co má děkuji Esllosovi, za srandu kolem, děkuji Pepanovi, za ochotu, trpělivost a vstřícnost
a hlavně děkuji GameParku, že jsem tam potkal takové lidi!
Vám všem skládám hlubokou poklonu a vřelé díky za zážitek, který si ponesu do smrti v srdci.

Bulldog

Leave a comment